Hakkımızda

G&S Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık olarak hizmetinizdeyiz...

15 yıllık sektör deneyimi, 2 diploma, yüzlerce satış ve kiralama işlemi, emlak-oto, kocaeli ilan, Kocaeli haritaları, Bizim Kocaeli Emlak Sayfaları gibi pek çok çalışmaya sevgili firmam Kocaeli Emlak ve Murat Hamzaoğlu ile imza atma firsatı buldum. Firmamında desteğiyle sektörde farklı bir deneyime yelken açmak amacıyla "G&S Yatırım Danışmanlık" isimli yeni oluşumumda tüm dost ve müşterilerimle çalışmaktan mutluluk duyacağım.
        
        Yoğunluğu sanayi ve işyerleri olmak üzere tüm gayrimenkul alanlarında Kocaeli'nde hizmet vermeye başlayan firmam aynı zamanda Kocaeli Emlak firmasıyla paralel çalışmaktadır.
        
        15 yıl boyunca sektörde pek çok çalışmaya imza atmış olmak, işimde deneyim yönünden oldukça gelişmemi sağladı. Başlangıçta "Kocaeli İlan dergisi" ile emlak sektörüne girdim. Kocaeli Emlak firmasında başlayan çalışmam, yine Kocaeli Emlak firmasında "Emlak-Oto" dergisiyle devam etti. Takibinde yerel cep haritalarıyla emlak sektörüne farklı bir renk getirdik. Bölgesel haritalarımızdan sonra kısa bir dönem Emlak sektörünün basın yayın kısmına ara verdik. Yoğunlaşan işlerimiz sırasında önce KEMDER aracılığıyla düzenlenen kurs ile Emlak Sertifikamı aldım takibinde Açıköğretim Fakültesinden sektörümün diplomasını aldım.
        
        Yine Kocaeli Emlak Murat Hamzaoğlu ile beraber Bizim Kocaeli gazetesinde emlak sayfalarımız ve emlak danışmanlığımızla sektörümüzün gündemine katkı sağlamaya devam ettik. Hali hazırda da www.kocaeliemlak.com.tr sayfasında haber portalına devam etmekteyiz.
        
        Süreç içerisinde yine Kocaeli Emlak firmam ile İnşaat Projelerine satış desteği verdim. Bunlardan bazıları SKYY Carpediem evleri, Kartepe Meridyen evleri gibi temelden gelen evler oldu. İnşaat firmalarıyla çalışmalarımız sırasında taşeron dairelerinin satışlarıyla da yoğun şekilde ilgilendim.
        
        Şimdi kendi firmam "G&S Yatırım Danışmanlık" ile ağırlığı sanayi-depolama-işyeri-arazi olmak üzerine çalışmalarıma devam ediyorum.
        
         Web paylaşımlarımın haricinde VIP satılan ve reklam tanıtımı yapılmayan, direk yatırımcı veya bölgesel pazara sunulan portfoum için birebir iletişim kurmanızı rica ederim. Kendi yatırımlarınız için destek almak isterseniz yine birebir iletişimle çalışmayı tercih ediyoruz. 
        
        Gülender Sargın 
        (Fırsatlar, siz fark ederseniz fırsattır)